Junior JavaScript Developer
mobiem
Junior, WV
Skills
Numer ref. 11/2019/02

Zakres obowiązków:
  • tworzenie oprogramowania w technologiach: JavaScript (m.in. Angular 5), HTML5, CSS3
  • implementacja nowych funkcjonalności w ramach realizowanych projektów
  • udział w projektowaniu rozwiązań w ramach realizowanych projektów
  • wdrażanie i utrzymanie istniejącego oprogramowania
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • wsparcie techniczne innych członków zespołu
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, Angular 5, TypeScript, Git-flow
  • dobra znajomość frameworków i bibliotek JavaScript
  • znajomość Responsive Web Design i specyfiki tworzenia stron na urządzenia mobilne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • mile widziana: znajomość PHP, MySQL, PGSQL
  • odpowiedzialność za realizowane zadania, zaangażowanie w powierzone projekty, komunikatywność, profesjonalizm
  • samodzielność i dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • umiejętność kreatywnego i logicznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami
Co oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju kompetencji w perspektywicznej branży
  • wsparcie i narzędzia niezbędne do skutecznego działania
  • pracę w miłej i swobodnej atmosferze
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, na dogodnych dla kandydata warunkach